Pinball roulette

Pinball roulette


„Grisio VIP Club“ vertinimas NYX
Žaidimo tipas Arkadinis lošimo automatas, lošimo automato ir ruletės derinys
Vaizdo formatas 4:3
Mažiausias statymas 0,10 €
Didžiausias statymas 1000 €
Žaidimo ypatybės Papildomas žaidimas – „lažybų“ funkcija

Nėra daug lošimo automatų, kuriuose būtų derinami keli žaidimų tipai. Žinoma, yra išimčių , tačiau tai ir yra tik išimtys. Štai kodėl mums patinka „Ash Gaming“ lažybų funkcija tokiame derinyje. Pažiūrėkime, kaip tai veikia!

Ruletės pristatyti nereikia. Tiek daug žmonių yra pakerėjęs sukamas ratas, kad turbūt nerasite populiaresnio žaidimo. Tačiau net ir šio rato sukimai laikui bėgant gali tapti nuobodūs, todėl svarbu, kad atsirastų naujovių. Vienas iš būdų žaidimui atnaujinti – sujungti ruletę su kitu mėgstamu žaidimu – kinišku biliardu (angl. „pinball“).

Atrodo, kad idėja yra puiki. Kam sukti, jei galima paleisti kamuoliuką? Tačiau tai atlikti yra taip pat sunku, kaip suprasti juokelį paskutiniame sakinyje.

Pradėkime nuo garso ir vaizdo. Arba tiesiog vaizdo, nes čia nėra daug garso. Fone negroja muzika, todėl turėsite pasikliauti tik kiniško biliardo garsais. Kokie tie garsai? Na, pabandykite įsivaizduoti kelias valandas, praleistas prie karuselės. Tie garsai vargina, todėl geriau žaisti be garso, klausantis savo foninės muzikos.

Su grafika situacija geresnė. Patogi, šiuolaikiška vartotojo sąsaja su paprastu ir lengvai įsimenamu meniu leis sklandžiai žaisti. Viskas, kas svarbu, pateikiama viename ekrane, o kai įsisąmoninsite, kad žaidžiate klasikinę europietišką ruletę, jums neliks nieko kito, kaip tik laimėti.

Pasirinkite sumą, statymo tipą ir pradėkite žaisti. Tik vietoj įprasto būgno ir rutuliuko turėsite kiniško biliardo aparatą. Tiesa, labai supaprastintą. Pamirškite apie menteles, kuriomis kamuoliukas išlaikomas žaidime. Šiame žaidime jūs esate tik žiūrovas. Jūs net nepaleidžiate kamuoliuko patys. Keli žaidimai yra įdomūs, tačiau vėliau jie pradeda erzinti. Taip yra todėl, kad kamuoliukas žaidime išbūna neilgai, o jūs stengiatės jį išlaikyti tik akimis. Žinoma, visa tai galima išjungti meniu – tokiu atveju jūs tik atliksite statymą ir gausite rezultatą. Bet tada žaidimas praranda prasmę.

Įdomus papildomas žaidimas. Jis veikia taip: kai jūsų statymas laimi, savo prizų iš karto negaunate. Vietoj to galite juos padidinti. Kaip? Vėl žaisdami kinišką biliardą. Tačiau dabar pakeičiamas stalas, pridedama premijų, o jūs stebite, ar kamuoliukas pataikys į premijų vietas. Jei pataiko, jūsų laimėjimai padidinami – net iki dešimties kartų. Jei nepataiko nė į vieną, laimėtus prizus prarandate.

Ir tai – viskas. Toliau žaidimas kartojamas. Nieko daugiau. Šiam senoviškam žaidimui apibendrinti naudojame seną frazę: nei velnias, nei gegutė. Idėja, be jokios abejonės, yra puiki, tačiau šiek tiek šlubuoja jos įgyvendinimas. Akivaizdu, kad tai, kas gerai atrodo popieriuje, nebūtinai veiks praktiškai. Vis dėlto, esame tikri, kad „Pinball Roulette“ atras savo žaidėją, kuris mėgausis šiuo žaidimu. Tegul jus lydi sėkmė.

Žaiskite kitus internetinius žaidimus su rulete nemokamai
Europietiška ruletė Ruletė Net Entertainment Žaisti
Premium Roulette Pro Ruletė Playtech Žaisti
Expert Roulette Ruletė IGT Žaisti
Multi wheel roulette Ruletė Microgaming Žaisti
Prancūziška ruletė Ruletė Net Entertainment Žaisti
Premium European Roulette Ruletė Playtech Žaisti
Amerikietiška ruletė Ruletė Net Entertainment Žaisti
Pinball roulette Ruletė NYX Žaisti
Reely Roulette Ruletė Leander Games Žaisti
Ruletė (profesionalų serija) Ruletė Net Entertainment Žaisti

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku